top of page

İptal & İade & Değişim

1.  İade kodunuz nedir?

 

      Yurtiçi Kargo İade ve Değişim Kodu: 518711949

      Müşteri Adı: BURCU BOSTANOĞLU

2. Satın aldığım ürünü iade etmek veya değişim yapmak istiyorum. Ne yapmalıyım?

  • Memnun kalmadığınız veya herhangi başka bir neden ile değiştirmek istediğiniz ürünler için info@gopawgo.com adresine mail atabilirsiniz.

  • Gopwago.com üründe herhangi bir bozulma, kullanılma ve benzer durumları tespit ettiği durumlarda ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. Bu tür hallerde ürünün gopawgo.com'a gelişi ve geri dönüşü sırasındaki tüm kargo ücretleri müşterilerimize aittir.

  • Müşterinin ürün/ürünleri iade etmesi veya alışverişinden vazgeçmesi halinde, eğer iade edilen ürün/ürünler iade şartlarına uygunsa gopawgo.com'a ulaştığı andan itibaren havale iadeleri havalenin yapıldığı hesaba 3 (üç) iş günü içerisinde iade edilir. Kredi kartı iadeleri ise kartın ait olduğu banka hesabına 7 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir.  Bu süre üzerinde gopawgo.com'un herhangi bir etkisi yoktur. Tüm iadelerde kargo bedeli ürün/ürünlerin bedelinden düşülerek geri kalan bedel müşteriye iade edilir.

  • Müşteri anlaşmalı kargo firması ile iade gerçekleştirdiğinde diğer anlaşmasız firmalara göre daha düşük ücretler ödemektedir bundan dolayı iadelerde anlaşmalı kargo firmasının tercih edilmesi önerilmektedir ancak anlaşmalı kargo firması da olsa tüm kargo ücretlerinin müşteriye ait olduğu unutulmamalıdır.

 

  • Ürününüzün beden seçimini mutlaka ölçü tablosunu kontrol ederek ya da müşteri hizmetlerine danışarak yapmalısınız.

 

 

3. Aldığım ürün hasarlı / arızalı çıktı. Ne yapmalıyım?

 

  • Eğer www.gopawgo.com' dan  aldığınız ürün hasarlı veya arızalı ise 30 gün içinde iade edebilir, paranızı geri alabilirsiniz.

  •  Konu ile ilgili olarak info@gopawgo.com adresine mail atabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz konu ile ilgili olarak tarafınıza gerekli bilgi dönüşünü en kısa zamanda sağlayacaktır ve mağduriyetinizi en etkili şekilde giderecektir.

 

4. Gelen ürünler ile verdiğim sipariş aynı değil. Ne yapmalıyım?

 

Bu durumda info@gopawgo.com adresine konu ile ilgili bir mail göndermeniz gerekmektedir. Müşteri hizmetlerimiz konu ile ilgili olarak tarafınıza gerekli bilgi dönüşünü en kısa zamanda sağlayacaktır.

bottom of page